czwartek, 8 października 2015

Charytatywni rock'n'rollowcy - 9 urodziny Kuby!

Dziś kochani, promujemy akcję, która wyszła przypadkiem z pewnej grupy dyskusyjnej :)

Mały Kuba 15.10.2015r. kończy 9 lat. Jako, że nie ma niestety możliwości i finansów aby zorganizować sobie jakoś te urodziny, do tego koledzy nie grzeszą elokwencją i empatią w stosunku do niego postanowiliśmy pomóc.
Zaczęło się od niewinnego pomysłu wysyłania mu kartek z życzeniami. Potem doszła opcja zbiórki pieniędzy na jakiś fajny prezent lub sfinansowanie mu niewielkiego przyjęcia. Dołączało coraz więcej osób, głownie matek itp. A potem, po udostępnieniu postu na swojej tablicy fejsbukowej odezwał się i dołączył do akcji nikt inny jak sam Andrzej Nowak! Wraz ze swoją małżonką również rozgłosili tu i ówdzie o naszej małej akcji. Od tego momentu mała akcja stała się dużą akcją, a ja od dwóch dni mam urwanie głowy przy natłoku wiadomości i przebiegu informacji. I nie tylko ja :) Tak więc skoro już spamujemy tym wszędzie, a do wysyłania kartek oraz paczek z prezentami zgłosili się ludzie z całej Europy, ba! Nawet z USA! To mowa o tym i tutaj. :) Jeśli ktoś jeszcze nie dotarł do wydarzenia lub postów z tym szlachetnym przedsięwzięciem to zapraszam do wydarzenia na fejsie pod adresem: https://www.facebook.com/events/1722718034607923/

W tej chwili nie jest nas tam zbyt wielu, bo info dostali ludzie prywatnie, a zgłaszali się pod postem Pana Andrzeja lub prywatnie do mnie, ale wciąż zbiera się nas więcej! Zróbmy Kubie takie urodziny, że zawistnych kolegów poskręca ;) I niech dzieciak zobaczy, że dobrzy ludzie są wszędzie.

Bardzo proszę o zostawianie w sprawie adresu informacji na prywatnym moim profilu lub fanpage. :)

Na pewno po 15-tym dam znać jak zakończyła się cała akcja :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz